imageimageimageimageimageimageimage

         Натяжні стелі - це сучасний вид стельового покриття, який в даний час користується великою популярністю. І це не дивно. Кожен, хто бачив такі стелі хоча б на фотографії, погодиться, що виглядають вони дуже ефектно і можуть прикрасити будь-яке приміщення.
          Які ж бувають види натяжних стель? Почнемо з матеріалу, з якого виготовляється стельове покриття. Це може бути плівка ПВХ або найтонша тканина - сітка, яка з обох або з одного боку просочується полімерами.


      Стелі з ПВХ ще називаються глянцевими, так як вони мають блискучу поверхню, добре відбивають світло. Натяжні стелі ПВХ виготовляються відповідно до індивідуальних розмірів приміщення. Окремі полотнища, ширина яких становить від 1,3 до 5 м, зварюють на спеціальному верстаті. Таким чином , глянцеві натяжні стелі зазвичай мають шви, які зовсім непомітні завдяки застосуванню сучасних технологій. Такі стелі не переносять низьких температур, тому їх не можна встановлювати на незасклених балконах і в неопалюваних складах. При монтажі глянцевих натяжних стель приміщення спочатку розігрівають до 70 градусів, а потім розтягують плівку, що стала еластичною під дією високої температури.     Матові натяжні стелі дозволяють створити абсолютно рівну поверхню без швів. Безшовні натяжні стелі викроюються з єдиного листа, так як ширина рулонів, в яких поставляється полотно, складає 5-6 м. Таке покриття можна встановлювати в приміщеннях з незначними мінусовими температурами. Крім того, матові натяжні стелі більш стійкі до проколів, порізів та подряпин, ніж глянцеві натяжні стелі.
     У монтажі матові натяжні стелі набагато простіші, оскільки полотно без попереднього нагрівання відразу прикріплюють до монтажного профілю. Ще однією перевагою матових натяжних стель є те, що на них можна наносити різноманітні малюнки, що дає можливість підкреслити індивідуальність будь-якого приміщення.

    


      Перевагою обох видів натяжних стель - і глянцевих, і матових натяжних стель - є великий термін служби (близько 20 років) без необхідності проводити косметичний ремонт. Крім того, і тканинні, і глянцеві натяжні стелі чудово захистять вашу квартиру від потопу, оскільки здатні витримувати велику масу води, розтягуючись при цьому практично до підлоги.
     Якщо вам подобається класичний дизайн, то краще всього віддати перевагу матовим безшовним натяжним стелям, оскільки вони виглядають більш традиційно. Сьогодні виробники пропонують найрізноманітніші забарвлення безшовних натяжних стель, тому їх можна використовувати в приміщеннях з абсолютно будь-яким стилем інтер'єру. Матові натяжні стелі підходять для спальні, оскільки вони не будуть відбивати світло фар проїжджаючих по вулиці машин.
      Якщо ж ви любите щось незвичайне, то варто звернути увагу на глянцеві натяжні стелі. Крім того, при комбінуванні глянцевих та матових натяжних стель можна отримати чудову оригінальну композицію.


     Глянцеві натяжні стелі, оскільки вони чудово відображають світло, дуже вдало можна застосувати в тих кімнатах, які потрібно зробити візуально вище.
      Натяжні стелі ПВХ дуже прості у догляді - їх можна чистити за допомогою пилососа, а при сильному забрудненні - мити з будь-яким миючим засобом. Всі види натяжних стель вогнетривкі і вологостійкі, тому і глянцеві, і матові натяжні стелі можна безбоязно встановлювати в кімнатах з підвищеною вологістю.
      Оскільки декору приміщень в даний час приділяється дуже велика увага, тому був вигаданий такий вид натяжних стель як багаторівнева стеля, який є справжнім дизайнерським шедевром.

Четверг, Май 26, 2022